sklep rtv agd
Okapy szafkowe

AMICA - OMS515I

cena: 339 zł
Rata:
24 x 19
Kalkulator rat
Czas realizacji:
w magazynie
Czas realizacji
Dostawa:
powyżej 10 zł
Idealnym rozwiązaniem dla kuchennej zabudowy jest okap OMS515I. Został zaprojektowany, tak by móc go w całości umieścić w meblowej zabudowie. Okap jest praktycznie niezauważalny, a w pełni spełnia swoją funkcję.

Sterowanie suwakowe, w które wyposażone został okap OMS515I gwarantuje komfort użytkowania. Suwak na panelu okapu odpowiada za regulację siły z jaką okap będzie pracował (3 stopnie) oraz za włączenie/wyłączenie oświetlenia.

Okap OMS515I posiada aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczu od pochłanianych oparów. Filtry wykonane są z materiału odpornego na korozję i nadają się do wielokrotnego czyszczenia. By właściwie spełniały swoją funkcję, powinny być czyszczone średnio co 2-3 miesiące.

W okapie OMS515I zastosowano oświetlenie konwencjonalne. Oświetlenie działa niezależnie od pracy wentylatora okapu.

Fizyczne

  • Szerokość [cm] 53
  • Panel sterujący Suwak

Funkcje

  • Tryb pracy Pochłaniacz
    Wyciąg
  • Sterowanie Mechaniczne
  • Wyłącznik czasowy Nie

Oświetlenie

  • Rodzaj Żarówki
  • Ilość punktów świetlnych 2
  • Moc oświetlenia [W] 40

Filtry

  • Filtr odtłuszczający Aluminiowy
  • Ilość filtrów odtłuszczających 2
  • Filtr węglowy Tak
  • Wskaźniki filtrów Nie

Techniczne

  • Wydajność [m3/h] 400
  • Ilość silników 1

Inne

  • Model na rok 2010
    2011
    2012
  • Kolor Stalowy
  • Gwarancja 24 miesiące
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że prezentowane dane są wolne od błędów, które nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. W przypadku wątpliwości co do zamieszczonych informacji przed podjęciem decyzji o zakupie zalecamy kontakt z naszymi konsultantami. Ceny podawane na stronie są cenami brutto. Jeśli zauważyłeś na stronie jakikolwiek błąd prosimy zgłoś nam go. Zgłoś błąd